Zamówienia już od 50 sztuk
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
Logo Socks Factory
PL
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

O nas

Manufaktura skarpet od
1998 roku.

Już 25+ lat szyjemy personalizowane skarpetki dla firm z całej Europy. I chociaż działamy na dużą skalę (mamy ponad 70 maszyn, które pracują non stop), to nadal funkcjonujemy zgodnie ze swoimi tradycjami, trzymając się jednej, niezmiennej jakości.

Manufaktura

20+ lat doświadczenie w branży

Posiadamy 95 maszyn produkcyjnych pochodzenia portugalskiego i włoskiego, które łącznie produkują 500 000 par skarpet miesięcznie. Posiadamy również 10 maszyn do szycia Rosso, maszyny do prasowania Cortese i Technopea, 2 karuzele do sitodruku i inne urządzenia pakujące.

Naszą misją jest dostarczanie najlepszej jakości.

Tworzymy produkty dla światowych marek. Produkujemy skarpety dla hurtowni, ale także dla firm, które wykorzystywane są w akcjach marketingowych i promocjach na eventach i targach. Jesteśmy pewni, że nasze skarpetki wykonane są z najlepszych materiałów, ponieważ zaopatrują nas bezpośrednio producenci przędzy.
Skarpetki SocksFactory posiadają oryginalne wzory, dzięki czemu zyskują uznanie klientów i wyróżniają się na tle innych marek. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje skarpet: męskie, damskie, dziecięce, sportowe, antypoślizgowe. Do produkcji skarpet wykorzystywane są najwyższej jakości przędze czesankowe, poliamid i elastan. Ty też jesteś bezpieczny, używamy certyfikowanych przędz Oeko-Tex.
POZNAJ SOCKS FACTORY
Masz pytania? Napisz do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Produkcja dziś
7907
Par skarpet
Produkcja w tym miesiącu
128867
Par skarpet
Produkcja w 2024
1252327
Par skarpet