Zamówienia już od 50 sztuk
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
Logo Socks Factory
PL
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Krok do zdrowia psychicznego w ciepłych skarpetach, czyli Mindy App x Socks Factory

Twoje myśli, uczucia i emocje są ważne. I możesz je wesprzeć każdego dnia z pomocą Mindy App – aplikacji ułatwiającej dbanie o swoje zdrowie psychiczne. A choć wszystko zaczyna się od głowy, to jednak na stopach się kończy. I dlatego warto, aby nie były zmarznięte. Nigdy. Zespół Mindy App tak pomyślał, a my zrobiliśmy. Zobacz, jakie skarpety stworzyliśmy w ramach naszej współpracy!

Bardzo cenimy sobie projekty, które niosą dużą wartość – a jednym z nich jest właśnie Mindy App. Dostępne w niej praktyczne ćwiczenia i wiedza wspierają zdrowie psychiczne użytkowniczek oraz użytkowników. Pomagają również w rozwoju osobistym, sprzyjają redukcji stresu i ułatwiają szeroko pojęty wellbeing. Jeśli potrzebujesz więc odrobiny większej motywacji i systematyczności w dbaniu o siebie, to my Ci Mindy App serdecznie polecamy. A teraz wdech, wydech i chwila spokoju. Bo zaraz zrobi się gorąco – zwłaszcza stopom na sam widok skarpet z serii “Activy”! 

Zdrowie psychiczne i fizyczne idą w parze. Tak jak skarpety. Poznaj więc “Activy”! 

“Activy” to linia skarpet, którą zespół Mindy App zaprojektował na potrzeby wewnętrzne swojej marki – dla pracownic i pracowników. W ramach tej serii powstały dwa różne, bardzo fajne wzory. Każdy z nich nawiązuje do aktywności fizycznej. Pierwszy, pomarańczowy, z motywem przyrządów do ćwiczeń. I drugi, niebieski, na którym znalazły się elementy związane ze sportem – nawet stopy. Uważamy, że do takiego sportowego przekazu wybór gadżetu był po prostu w punkt. W końcu by biegać, skakać, czy grać w piłkę, musisz mieć mięciutkie i sprzyjające komfortowi stóp skarpetki, co nie? 

Ich wizja, nasza realizacja. O tym, dlaczego to była świetna współpraca

Współpraca z zespołem Mindy App była sprawna i sympatyczna. Bardzo się cieszymy z decyzji marki, która postanowiła wspierać swoich ludzi w dążeniu do zdrowej formy. Uwielbiamy takie projekty, bo czujemy, że przykładamy rękę do czegoś naprawdę dobrego, mającego realną wartość. Sam projekt skarpet, prosty i spokojny, przypadł nam do gustu i z radością podjęliśmy się jego realizacji. Wiesz, to świetne uczucie, kiedy robisz, to co lubisz, a dodatkowo w dobrym celu i z takim udanym efektem. Cała współpraca zasługuje po prostu na wyróżnienie – dziękujemy Mindy App

Jesteśmy ważni i nasze potrzeby się liczą

Niezależnie od tego, czy to wsparcie zdrowia psychicznego, większa dawka ruchu, czy cieplutkie skarpety na stopach w zimny wieczór. Przy tym projekcie chcemy Ci przypomnieć jedną ważną rzecz – to, co czujesz i czego potrzebujesz, jest po prostu ważne. Jeżeli są to akurat nowe skarpety na sprzedaż, jako gadżet reklamowy lub na prezent – super, zapraszamy do kontaktu. A jeśli są to jakiekolwiek inne skarpetowo-projektowe potrzeby, które czujesz, że możemy pomóc Ci zrealizować – zachęcamy do wysłania wiadomości i pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji. W każdym innym przypadku trzymamy za Ciebie mocno kciuki i życzymy Ci wielu sukcesów w każdym obszarze!