Zamówienia już od 50 par
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
PL
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Lokalny czy stylowy spacer? Najlepiej jedno i drugie! Czyli Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku x Socks Factory

26 kwietnia, 2024
IKM_skarpety_Orunia013-682x1024.jpg

Każdy z nas, kto choć raz był nad morzem na pewno docenił jego urok. Tak samo jest z przepięknymi turystycznymi miastami. Większych i mniejszych nadmorskich miast jest wiele, jednak nie wszystkie posiadają tak barwną i piękną architekturę. Tak, tak mowa tu oczywiście o Gdańsku, który oferuje nam nie tylko wypoczynek na plaży, ale również ogrom atrakcji, zwiedzania ciekawych dzielnic oraz wielu innych miejsc. To właśnie te ciekawe dzielnice sprawiły, że mogliśmy zrealizować wspaniały projekt dla Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku.

skarpetki-ikm-socksfactory

Gdańsk jest miastem liczącym sobie około 1100 lat, nic więc dziwnego, że przyciąga wielu turystów. Jednak nie tylko oni kochają to miasto za swój urok i historię. Projekt, który mieliśmy możliwość oraz przyjemność zrealizować dla Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku, utrzymuje nas w przeświadczeniu, że mieszkańcy kochają swoje miasto równie mocno!

Lokalny Patriotyzm i skarpety od Socks Factory

Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku postanowił podkreślić na pełnej mocy lokalny patriotyzm, projektując skarpetki z aż ośmioma motywami! Na skarpetkach można znaleźć ich projekt z motywem jednej z ośmiu dzielnic związanej z projektem Lokalni Przewodnicy i Przewodniczki – Zaspą, Biskupią Górką, Dolnym Miastem, Nowym Portem, Orunią, Oliwą, Wyspą Sobieszewską lub Aniołkami.

Kiedy otrzymaliśmy zlecenie od IKM w Gdańsku, wiedzieliśmy, że będzie to strzał w dziesiątkę, w końcu nie ma opcji, aby taki projekt nie wypalił! Jako producent skarpetek czuliśmy się zobowiązani do tego, aby na każdej z par oddać w pełni przedstawiony projekt. Z pełnym zaangażowaniem wzięliśmy się do pracy, co widać na skarpetkach. Każda para została starannie wykonana. W końcu tak piękna inicjatywa wymaga pięknej produkcji zwieńczającej projekt.

Dzielnicowe skarpetki – inny wymiar spaceru!

IKM_skarpety_Orunia013-682x1024.jpg

Czy może być coś przyjemniejszego niż posiadanie skarpetek ze swoją ulubioną dzielnicą lub taką w której mieszkasz? Spacer “po dzielni” od razu nabiera innego znaczenia! Dzięki temu, że, skarpetki zostały zaprojektowane przez osiem różnych artystek z Gdańska są zróżnicowane i wyjątkowe a każda para jest inna i znajdzie się na nich coś dla fanów bardziej abstrakcyjnych i mniej oczywistych wzorów jak i dla tych, którzy cenią sobie ciepłe barwy i przytulny design.

Realizacja tego zamówienia była dla nas prawdziwą przyjemnością. Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tak fantastycznej inicjatywie. Jeśli Ty również chcesz stworzyć i projektować skarpety razem z nami w ramach swoich inicjatyw lub innych działań sprzedażowych, marketingowych lub po prostu na prezent to nie zwlekaj i daj nam o tym znać! Zamówienia realizujemy już od 50 par. Czekamy z niecierpliwością być może właśnie na współpracę z Tobą.