DEMO

SocksFactory
Z miłością do
wygody i piękna
od 1998 roku!

SocksFactory działa na polskim oraz zagranicznym rynku dziewiarskim od 1998 roku. Produkcja odbywa się w dwóch lokalizacjach, w Zielonce i Grądach Woniecko. Szczycimy się nie tylko zaangażowaniem i innowacyjnym podejściem, ale również najlepszym sprzętem. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty są najwyższej jakości.

Dysponujemy 95 maszynami produkcyjnymi pochodzenia portugalskiego i włoskiego, które łącznie produkują 500 000 par skarpet miesięcznie. Posiadamy również 10 maszyn szyjących Rosso, automaty do prasowania Cortese oraz Technopea, 2 karuzele do sitodruku oraz inne urządzenia pakujące.

Tworzymy produkty dla globalnych marek. Produkujemy skarpetki dla sprzedawców hurtowych, ale także dla firm, które wykorzystywane są podczas akcji marketingowych i promocji na eventach i targach. Nasze skarpetki są tworzone z najlepszych materiałów, mamy co do tego pewność, bo otrzymujemy dostawy bezpośrednio od producentów przędzy.

Skarpetki SocksFactory posiadają oryginalne wzory, dlatego zdobywają uznanie klientów i wyróżniają się na tle innych marek. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje skarpet: męskie, damskie, dziecięce, sportowe, skarpetki antypoślizgowe. Do produkcji skarpet wykorzystywana jest najwyższa jakość przędzy czesanej, poliamidu oraz elastanu. Są też bezpieczne, korzystamy z certyfikowanych przędz Oeko-Tex.