Darmowa dostawa!

wersja demo konfiguratora

SocksFactory Zakochany w komfort i piękno od 1998!

SocksFactory działa na polskim i zagranicznym rynku dziewiarskim od 1998 roku. Produkcja odbywa się w dwóch lokalizacjach, w Zielonce i Grądach Woniecko. Szczycimy się nie tylko naszym zaangażowaniem i innowacyjnym podejściem, ale także posiadaniem najlepszego sprzętu. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty są najwyższej jakości.

Posiadamy 95 maszyn produkcyjnych pochodzenia portugalskiego i włoskiego, które łącznie produkują 500 000 par skarpet miesięcznie. Posiadamy również 10 maszyn do szycia Rosso, maszyny do prasowania Cortese i Technopea, 2 karuzele do sitodruku i inne urządzenia pakujące.

Tworzymy produkty dla światowych marek. Produkujemy skarpety dla hurtowni, ale także dla firm, które wykorzystywane są w akcjach marketingowych i promocjach na eventach i targach. Jesteśmy pewni, że nasze skarpetki wykonane są z najlepszych materiałów, ponieważ zaopatrują nas bezpośrednio producenci przędzy.

Skarpetki SocksFactory posiadają oryginalne wzory, dzięki czemu zyskują uznanie klientów i wyróżniają się na tle innych marek. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje skarpet: męskie, damskie, dziecięce, sportowe, antypoślizgowe. Do produkcji skarpet wykorzystywane są najwyższej jakości przędze czesankowe, poliamid i elastan. Ty też jesteś bezpieczny, używamy certyfikowanych przędz Oeko-Tex.