Zamówienia już od 50 par
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Poznaj kreator, w którym najwygodniej zaprojektujesz swoje skarpety!

25 kwietnia, 2023

Mamy to! Po długich miesiącach prób, błędów i wybuchów euforii, które po chwilii bezpowrotnie znikały, nareszcie udało nam się uruchomić najnowszą wersję kreatora skarpet. I w końcu jest euforia na 100%! Poznaj więc najnowocześniejsze i najwygodniejsze narzędzie do projektowania online – niemal tak wygodne jak nasze skarpetki 😉 Ale do rzeczy! Jakie korzyści mamy dla Ciebie?

Kreator skarpet był dla nas bardzo ważny. W końcu to właśnie w nim przygotowujesz design skarpetek na prezent, na sprzedaż lub w celach reklamowych. Potrzebowaliśmy więc bardzo precyzyjnego, a zarazem intuicyjnego i wygodnego w obsłudze narzędzia. I właśnie dlatego postawiliśmy na trzy kluczowe kwestie.

Krok w stronę komfortu zamawiania – najnowocześniejszy kreator skarpet (online!)

Ten krok postawiliśmy pewnie, bo w swoich skarpetach, ale przede wszystkim w odpowiedzi na konkretne potrzeby naszych klientek i klientów. W związku z tym już na etapie projektowym wiedzieliśmy, że zaplanowane funkcje kreatora będą w punkt. Finalnie wprowadziliśmy następujące rozwiązania:

1.  3D – w tym modelu działa nasz konfigurator skarpet

Możesz obracać skarpety, a później – skarpetami – jeszcze wygodniej. Bo już na etapie zamawiania online wiesz, co dokładnie oferujesz własnym klientkom i klientom. Oglądasz produkt z każdej strony i upewniasz się, że spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

2. Podgląd zamówienia – tak dla odrobiny większej pewności

Przed zaakceptowaniem zamówienia możesz je obejrzeć ponownie i upewnić się, że projekt jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli stwierdzisz, że zabrakło logo lub claimu, albo że jednorożec powinien być bardziej niebieski, to nie ma sprawy – możesz się cofnąć o krok i wprowadzić jakiekolwiek zmiany. Tak, nawet niebieskiego jednorożca, choć przecież wszyscy dobrze wiemy, że istnieją tylko białe.

3. Łatwiejsze i szybsze projektowanie dla każdego

Zdajemy sobie sprawę, że możesz nie mieć tyle czasu na tworzenie co chociażby taki Picasso. I właśnie dlatego nasz konfigurator skarpet został maksymalnie uproszczony, a w dodatku osadzony 100% w digitalu. Możesz zaprojektować własne skarpetki już w kilku kliknięciach. Skorzystaj z biblioteki wzorów lub wgraj własne elementy i ustawiaj je lub edytuj tak, jak tego potrzebujesz. Nieskromnie twierdzimy, że Picasso mógłby Ci trochę pozazdrościć tak dużej łatwości tworzenia, zwłaszcza jeśli design nie jest Twoją najmocniejszą stroną.

Ten kreator skarpet na zamówienie to nasze wspólne dzieło. Dziękujemy!

Szybki, prosty i dający wiele możliwości projektowych. To było ważne dla naszych klientek i klientów, więc stało się jeszcze ważniejsze dla nas. Teraz kreator skarpet już oficjalnie działa – zachęcamy Cię do jego wypróbowania. Daj zaszaleć własnej kreatywności!

PS Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przesłały nam swoje uwagi i opisały każdą potrzebę systemową. Dzięki temu konfigurator skarpet przyjął obecną formę i stał się pierwszym takim narzędziem na świecie.

Podziel się z nami swoimi wrażeniami!