Zamówienia już od 50 par
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
PL
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Przez skarpetki do serca? Czyli kilka słów o współpracy Rosa’s Thai x Socks Factory

13 maja, 2024
rosas-thai-socksfactory-skarpetki

Wyskoczenie do knajpy czy restauracji to świetny sposób na spędzenie czasu poza domem lub celebrowanie różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych mniej lub bardziej istotnych w naszym życiu. W obecnych czasach mamy ogromny wybór tego co oraz gdzie możemy zjeść. Oferowane są nam najróżniejsze kuchnie, których potrawy potrafią nas przenieść choćby na moment w tę konkretną część świata. Dzięki różnorodności i dostępności tych miejsc nie musimy spędzać długich godzin w kuchni, jeśli akurat nie mamy na to ochoty.

Jedną z ciekawszych jest kuchnia tajska, która jest uznawana za najbardziej popularną z kuchni azjatyckich. Charakterystycznymi smakami kuchni tajskiej są słodko-kwaśny, słony, gorzki i pikantny. Tradycyjne dania tajskie często zawierają różnorodne składniki, takie jak warzywa, ryby, owoce morza, mięso, makaron ryżowy i mleko kokosowe. Ten rodzaj kuchni jest zdecydowanie zdrowy i dietetyczny i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie te niesamowite połączenia smaków oraz potrawy znajdziemy w restauracji Rosa’s Thai, która od dawna specjalizuje się w tajskich klimatach.

Pad Thai rozgrzewający nie tylko żołądek - czyli trochę więcej o skarpetkach od Socks Factory

W listopadzie 2023 roku, a konkretnie siódmego listopada obchodzony był międzynarodowy dzień Pad Thai. Właśnie z tej okazji restauracja Rosa’s Thai postanowiła zorganizować świetną akcję promocyjną, aby zachęcić jak największą ilość osób do zapoznania się ich kuchnią tajską. Zamawiając u nich to konkretne danie, trzydziestu szczęśliwców miało okazję otrzymać parę skarpetek z limitowanej kolekcji! Z kolei my jako Polski producent skarpet, zostaliśmy szczęśliwcami, którzy mieli przyjemność zająć się realizacją owego projektu właśnie na tę konkretną okazję.

Projektując skarpetki postawiliśmy na typowo charakterystyczne wzory nawiązujące do dań kuchni tajskiej. Kolory zaprojektowanych skarpetek są ciepłe jak pad thai oraz dopasowane do każdego stylu. Każdy kto je otrzymał, po zjedzeniu posiłku, miał rozgrzany nie tylko żołądek, ale również stopy. Uwielbiamy łączyć przyjemne z pożytecznym!

Droga do serca - przez żołądek czy skarpetki? Już nie musisz wybierać.

Dzięki takim akcjom promocyjnym, mamy możliwość zjedzenia nie tylko czegoś nowego i pysznego, ale również możemy wyrazić swoją miłość do konkretnej kuchni. A jak najlepiej wyrażać miłość? Całym sobą! Dodając do garderoby część ubioru, jasno to podkreślającą. Dzięki zaprojektowanym skarpetkom zarówno restauracja Rosa’s Thai jak i Socks Factory dało możliwość, świętowania tego dnia w jeszcze lepszy sposób.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tę współpracę i cieszymy się, że łączy nas miłość do jedzenia oraz projektowania, a tym bardziej pasja do uszczęśliwiania innych poprzez to co tworzymy. Jeśli Ty również chcesz stworzyć coś wyjątkowego dla siebie lub swoich odbiorców zapraszamy do współpracy! Jako Polski producent skarpet funkcjonujemy na rynku już od 25 lat. Realizujemy zamówienia od 50 par. Daj nam znać a na pewno razem stworzymy coś niesamowitego!