Zamówienia już od 50 sztuk
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
Logo Socks Factory
PL
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Skarpety podbijają parkiety, czyli kreatywne podziękowanie dla Gości weselnych

Słodycze, świeczki, magnesy, zdjęcia młodych czy herbaty w probówkach – form podziękowań dla Gości weselnych wszyscy widzieliśmy już wiele. Każdy z nas ma swoich faworytów. Ale nie każdy spotkał się z podziękowaniem w formie skarpet. A te mogą wywołać nawet większy uśmiech niż rozkosznie powykrzywiane buźki gipsowych amorków. Zobacz, dlaczego para skarpet od młodej pary będzie świetnym prezentem dla Twoich Gości!

Tak, szyjemy skarpety. Ale nie polecalibyśmy Ci takiego rozwiązania jako prezent dla Gości weselnych, gdybyśmy sami go najpierw nie przetestowali z sukcesem. I to kilkakrotnie. A tak się składa, że nawet nasz CEO Tomek i jego żona Martyna wręczyli zaproszonym na swoją uroczystość spersonalizowane skarpetki. Serio! Zobacz, jak fajnie to wyszło.

Skarpety Martyny i Tomka, czyli jak sprawdziliśmy swój pomysł w praktyce 

Wiedzieliśmy, że pomysł ze skarpetami w formie prezentu dla Gości musi zadziałać. W końcu kto nie chciałby dostać czegoś użytecznego, gdzie ciekawy nadruk stanowi urozmaicenie, ale nie przeszkodę w noszeniu? Właśnie dlatego w dniu swojego ślubu 21.08.2021 Martyna i Tomek postanowili wręczyć wszystkim zaproszonym beżowe skarpetki ze spersonalizowanym nadrukiem. Na każdej z nich znalazły się ich rysunkowe podobizny oraz graficzne elementy nawiązujące do klimatu uroczystości i motywu przewodniego. Ba, tego dnia sam Tomek założył nawet zaprojektowane przez siebie i żonę skarpety. A Goście? Byli szczerze zadowoleni. Ucieszyli się z pomysłowego, ale zarazem użytkowego prezentu. Część sama przyznała, że to znacznie fajniejsza opcja, niż kolejny magnes na lodówkę. A my im wierzymy.

A jak to było z dobraniem odpowiednich rozmiarów? Czy potrzebne były różne warianty numeryczne? 

Martyna i Tomek wyszli ze słusznego założenia, że kolory nie mają płci i wszyscy Goście otrzymają takie same skarpetki. A co do rozmiaru – sprawa również była bardzo prosta. Nasze skarpetki nie mają na sztywno przypisanych rozmiarów. Ich wielkość jest stała, ale mieszcząca się w określonych przedziałach. Oznacza to, że osoba nosząca buty w rozmiarze 36 otrzyma takie same skarpetki, jak osoba zakładająca na co dzień 38. W przypadku Martyny i Tomka trzy przedziały wystarczyły, aby odpowiedzieć na potrzeby wszystkich Gości. Co więcej, skarpetkami można było się dyskretnie wymieniać pod stołem, gdy rozmiar był nietrafiony. 

Pamiętaj: obrane przez nas przedziały sprawiają, że znacznie łatwiej jest wstrzelić się w rozmiarówkę obdarowanej osoby. 

Spersonalizowane skarpety, czyli “dziękujemy” powiedziane trochę kreatywniej 

Na koniec zaznaczmy jedno – skarpety z personalizacją jako prezent dla Gości wcale nie muszą zawierać wyłącznie daty uroczystości czy imion młodej pary. Im kreatywniejszy, bardziej nieszablonowy projekt, tym zazwyczaj lepiej. Możesz na przykład wybrać skarpetki odzwierciedlające Wasze hobby, osobowości, symbolicznie odnoszące się do tego, z czym kojarzycie się swoim najbliższym. Inna opcja? Wizerunek młodej pary przedstawiony w abstrakcyjnej formie. Ulubiony cytat – o miłości, albo o czymś innym, co dla Was ważne. Rebus. Elementy nawiązujące do miejsc, z których podchodzicie lub w których chcecie wspólnie zamieszkać. Albo, tak jak Martyna i Tomek – prosty design z rysunkowymi podobiznami oraz elementami nawiązującymi do wystroju w dniu uroczystości. Takie rozwiązanie z pewnością pomaga zapamiętać charakter wydarzenia. Ogólnie pomysłów jest naprawdę dużo. Pokombinuj!