Zamówienia już od 50 sztuk
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
Logo Socks Factory
PL
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Strefa Projektowa
Stwórz swoje małe dzieło sztuki!
Z naszym kreatorem przejdziesz od pomysłu kiełkującego w Twojej głowie do realnego projektu. Wszystko może być dziełem sztuki, nawet skarpety, w dodatku nie jednym a dwoma! Stwórz więc wymarzony projekt razem z nami już teraz.
W naszym kreatorze oferujemy szeroką gamę personalizacji, umożliwiając Ci wybór pośród wielu różnorodnych kolorów, gotowych wzorów, ikon, grafik i nie tylko. Dzięki prostej obsłudze każdy może stworzyć swoje wymarzone skarpetki, dopasowane do Twojego stylu i osobowości. Kreator został stworzony tak aby spełnić oczekiwania każdego użytkownika, bez konieczności znajomości obsługi programów graficznych. Kliknij w film i dowiedz się więcej!
Produkcja

Udaj się w podróż po świecie produkcji skarpet

Dołącz do nas w niesamowitej podróży, zgłębiając tajniki naszej produkcji. Gdzie wybitny kunszt spotyka się z najnowocześniejszą technologią tworząc tym samym produkt o świetnej jakości i funkcjonalności.

TECHNOLOGIA SZYCIA  

Twój wzór na bawełnie- czyli jak to robimy!

Nasze maszyny potrafią stworzyć zgodny z Twoją wizją, wymarzony wzór. Skarpetki są wykonane za pomocą specjalnego splotu bawełny, poliamidu oraz eslastanu, co w efekcie końcowym przypomina piksele. Aby ułatwić Ci wizualizację Twojego projektu przygotowaliśmy dla Ciebie narzędzie o nazwie Studio Bitmap. Dzięki niemu możesz zobaczyć w dokładnym przybliżeniu jak dany wzór będzie się prezentował na gotowym produkcie. W swojej ofercie posiadamy szeroką paletę kolorów, które stworzą dla Ciebie coś wyjątkowego. Każda skarpetka może być wykonana  maksymalnie z  6 kolorów przędzy. 
TWÓJ  PROJEKT 

Projektowanie z Kreator Socks. Daj się ponieść kreatywności!

Kreator Socks Factory umożliwia stworzenie unikatowego projektu. Możesz zaprojektować skarpetki od zera lub skorzystać z gotowych elementów i wzorów dostępnych w kreatorze. Kreator umożliwia wgranie również Twojego gotowego projektu, który zostaje przesłany do naszego zespołu graficznego, który oceni i sprawdzi zgodność z wymogami technicznymi. Wzory, które powstają na naszych skarpetkach przypominają piksele w związku z tym, najlepiej aby wzór nie był bardzo mały. Tyczy się to również napisów, dla których minimalny rozmiar czcionki to 24 piksele. Projektując w kreatorze możesz wybierać spośród wielu modeli skarpet, dobierając kolory i materiał. Możesz wybrać maksymalnie 6 kolorów przędzy, które  pojawią się na Twojej skarpetce, aczkolwiek dodajmy, że masz możliwość zaprojektowania pary skarpetek tak, aby każda z nich była różna!
Szablony do Pobrania

Wybieraj spośród bazy dostępnych
wzorów- wystarczy tylko pobrać!

Skarpeta Klasyczna Standardowa
Pobierz Szablon ↓
Skarpeta Klasyczna
Quarter
Pobierz Szablon ↓
Skarpeta Klasyczna
Stopka
Pobierz Szablon ↓
Skarpeta Sportowa Standardowa
Pobierz Szablon ↓
Skarpety Sportowe
Quarter
Pobierz Szablon ↓
Skarpety Sportowe
Stopka
Pobierz Szablon ↓
Etykieta Standardowa

Pobierz Szablon ↓
Etykieta Banderole

Pobierz Szablon ↓
Pudełko Dekoracyjne
Pobierz Szablon ↓
Katalog Kolorów
Pobierz ↓
kontrola jakości

System BitMap – czyli wszystko o końcowej wizualizacji Twojego projektu!

W Studiu Bitmap masz możliwość przeglądania, edytowania oraz zatwierdzenia ostatecznego projektu. Jest to wygodne oraz intuicyjne narzędzie, które pozwoli Ci dopracować swój projekt zgodnie z Twoimi upodobaniami i potrzebami.

Wersja w pliku bitmapowym

W studiu Bitmap Twój projekt przekształca się w swego rodzaju mapę bitową, na której możesz dokonać korekty pikseli. 

Szczegółowy widok

Używając widoku Zoom i Pan, lepiej zobaczysz piksele, wygląd oraz rozdzielczość kolorowych dzianin we wzorze co jest szczególnie istotne dla procesu 168-igłowego maszyny. Studio Bitmap posiada również narzędzie siatki, dzięki której możesz nanieść swoje poprawki w precyzyjny sposób.

Edycja projektu

Możesz również edytować projekt poprzez dodawanie nowych elementów przy pomocy  dostępnego narzędzia jakim jest ołówek. Jeżeli uznasz, że naniesione zmiany jednak nie są w Twoim guście w każdej chwili możesz usunąć naniesione przez siebie poprawki (nie ma możliwości edycji oryginalnej mapy bitowej skarpetki).

Wygoda korzystania

Studio Bitmap zostało stworzone tak, aby każdy bez przeszkód mógł z niego korzystać bez znajomości programów graficznych. 

Ty decydujesz

Jeżeli projekt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz w każdej chwili odrzucić bitmapę i poczekać na zaktualizowaną gotową do dalszych poprawek lub rozpocząć  proces projektowania od zera oraz stworzyć nowe zamówienie korzystając z konfiguratora 3D.

OPAKOWANIA

Zwieńczenie projektu- czyli jak pakujemy Twoje skarpetki!

Twój zaprojektowany i gotowy produkt, poza zapakowaniem w paczkę do wysyłki, możemy dodatkowo wzbogacić o trzy różne warianty opakowania, które sam zaprojektujesz pod kątem koloru etykiety lub pudełka czy nawet czcionki.
Do wyboru jest:
  • Etykieta standardowa
  • Etykieta Banderola
  • Pudełko dekoracyjne
Możesz również nie wybierać żadnego z powyższych wariantów.
Na etykiecie naszych skarpetek możesz zamieścić informacje takie jak: rozmiar, kraj produkcji, skład, wskazania oraz przeciwskazania w użytkowaniu
Zobacz Realizacje
POZNAJ SOCKS FACTORY
Masz pytania? Napisz do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Produkcja dziś
188
Par skarpet
Produkcja w tym miesiącu
113221
Par skarpet
Produkcja w 2024
1063168
Par skarpet