Zamówienia już od 50 par
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

W jakich skarpetach chodzi ekipa inPost? inPost x Socks Factory

5 czerwca, 2023
skarpetki-inpost-socksfactory

Nie odmieniamy słowa “Paczkomat”, bo król jest tylko jeden. Odmieniliśmy za to skarpety zespołu inPost – obrandowaliśmy je, realizując jeden z najciekawszych projektów pod kątem designu w ostatnim czasie. Zobacz, jakie skarpetki uszyliśmy na potrzeby działań wewnętrznych i zewnętrznych marki inPost. Sprawdź, co wyszło w ramach naszej współpracy!

Jeśli coś zamawiamy, robimy to z inPostem. Kiedy oni zamawiają skarpety, robią to z nami – a przynajmniej zrobili na potrzeby swojego ostatniego projektu, z czego bardzo się cieszymy. Dla inPostu uszyliśmy ..liczba.. par skarpet. Sprawdź, jak wyszedł nam ten projekt – idealnie wpisujący się w charakter marki i obrandowany w punkt.

Nadajemy poprzez Paczkomat, a z inPostem – na tych samych falach. Zwłaszcza pod kątem designu

Skarpetki zaprojektowane przez zespół inPost zebrały przed ekranem niemal całe biuro Socks Factory. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że nosilibyśmy każdy ze wzorów. Jak zapisała na etykiecie marka, te skarpety są po prostu OUT OF THE BOX. Spotkasz je w trzech wariantach – żółtym z symbolami w stylu emoji (nawiązującymi do brand hero marki), zielonym z przedstawionym procesem paczkomatowania oraz niebieskim, symbolizującym całą drogę paczki. Mimo zachwytu nad każdym z projektów, będziemy szczerzy. Po burzliwych dyskusjach w końcu wyszło, że najwięcej serc skradły u nas skarpety żółte – przechodzimy każdą z tych faz niemal codziennie w swojej pracy. 

Skarpetki z logo firmy, którą uwielbia wielu. To musiało się udać

Skarpetki dla firmy inPost po prostu musiały być hitem. Sięgnęliśmy więc po zapas naszej kultowej, wytrzymałej bawełny i przystąpiliśmy do intensywnej pracy. Przygotowaliśmy trzy warianty rozmiarów dla każdego z projektów. A dzisiaj, zgodnie z naszymi przewidywaniami, inPostowe skarpety podbijają internet – obecnie są dostępne w niedawno otwartym sklepie internetowym marki. Hej, inPost! Dziękujemy, że postawiliście na polską manufakturę. Teraz Wy śmiało stawiajcie kolejne kroki na drodze do globalnej rozpoznawalności – oczywiście w naszych skarpetach!

PS Jeśli Ty także chcesz zaprojektować skarpety z logo firmy, to nie wahaj się do nas napisać. Jako manufaktura i producent skarpet dbamy o jakościowe wykończenie detalu przy produkcji na dużą skalę. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!