Zamówienia już od 50 sztuk
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
Logo Socks Factory
PL
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Winne skarpetki – czyli połączenie tradycji z nowoczesnością. Cocchi x Socks Factory

cocchi-personalizowane-skarpetki

Od czasu do czasu wielu z nas lubi skosztować dobrego trunku, w szczególności, jeśli chcemy uczcić dla nas ważny moment w życiu lub po prostu mamy doborowe towarzystwo, w którego gronie czujemy się wyśmienicie i chcemy miło spędzić czas. W obecnych czasach mamy dostęp do szerokiej gamy alkoholi, które pasują do wielu okazji, jednak jest jeden trunek, który cechuje się uniwersalnością a niekiedy jego historia czy etapy wytwarzania zachwycają równie mocno jak smak. Mowa tu oczywiście o winie, które obecnie możemy kupić w najróżniejszych odsłonach, zarówno smakowych jak i procentowych lub dla tych, którzy za procentami nie przepadają w wersjach bezalkoholowych. Bez wątpienia producenci win starają się sprostać wysokim wymaganiom i idzie im to całkiem dobrze, patrząc na wybór jaki mamy!

Jednym z nich jest znana marka Cocchi, która zajmuje się produkcją win we Włoszech. Produkują od 1891 roku wermut oraz tradycyjne wina musujące z regionu Asti. To co określa tę markę to elegancja oraz autentyczność. Jak sami zapewniają jakość wina i składników oraz doświadczenie jakim mogą się pochwalić jeszcze nigdy nie zawiodło.

Historia miłosna i skarpety od Socks Facotry

cocchi-personalizowane-skarpetki-socksfactory

Legenda głosi, że młody Giulio Cocchi zakochał się w córce właściciela jednego z barów znajdujących się na głównym placu miasta Piazza Alfieri. Skłoniło go to do otwarcia własnego baru oraz poszukiwania swojej pasji. Zafascynowany piemoncką tradycją kulinarną i winiarską, odkrył powszechną tendencję do aromatyzowania win ziołami i przyprawami. W 1891 roku założył tam swoją firmę, specjalizującą się w tworzeniu win aromatyzowanych i musujących, takich jak Asti docg. Podobnie jak on oraz wielu z nas, my również poszukiwaliśmy swojej drogi. Znaleźliśmy ją właśnie w tworzeniu oraz projektowaniu skarpet dla was! Jako Polski producent skarpet funkcjonujemy na rynku już od 1998 roku i mimo, że nasz staż jest zdecydowanie krótszy, z taką samą pasją oraz oddaniem robimy to co potrafimy najlepiej.

Kolaboracja Polsko Włoska, brzmiała niesamowicie zachęcająco. A że, uwielbiamy takie historie oraz marki, które nasycone są tradycją, to z chęcią i zapałem przystąpiliśmy do realizacji zlecenia. W związku z tym stworzyliśmy dla marki Cocchi personalizowane skarpetki, które posłużyły jako gadżet reklamowy.

Skarpetki jak wino – im starsze tym lepsze?

Oczywiście, że tak, pod warunkiem, że mówimy o naszych skarpetkach, które z całkowitą pewnością posłużą wam na lata. Wyobraźcie to sobie, chłodny jesienny wieczór, miłe towarzystwo, ciepłe skarpetki, które zaprojektowaliśmy dla marki Cocchi i kieliszek wina – czy może być coś lepszego? Założymy się, że to połączenie ciężko przebić.

Każda taka współpraca niezmiernie nas cieszy. Uwielbiamy wspierać takie marki i być częścią ich historii. Jeśli i Ty chcesz być częścią naszej historii bądź stworzyć swoją od nowa, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół jest zawsze gotowy do realizacji Twoich pomysłów na personalizowane skarpetki.