Zamówienia już od 50 sztuk
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
Logo Socks Factory
PL
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

WSPÓŁPRACA

Poznaj bliżej naszą
ofertę współpracy!

Jeśli interesuje Cię współpraca znami, to warto poznać naszą ofertę. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz elastyczność w realizacji zamówień.  Socks Factory jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania.

  Naturalne włókna
  Postaw na bawełnę. W niej każdy krok jest znacznie przyjemniejszy.
  Kontrola jakości
  Jakości naszych produktów jest zawsze na najwyższym poziomie.
  Zawsze na czas
  Zapewniamy szybką realizację usługi.
  Zamów u nas
  Minimalne zamówienie wynosi 50 par. Górnej granicy nie ma – sky is the limit.
  Swoboda projektowania
  W kreatorze Socks Factory możesz w nim stworzyć dowolny projekt!
  Nasze doświadczenie
  Już ponad 25 lat szyjemy personalizowane skarpetki dla firm z całej Europy.
  Polskie korzenie
  Wybierz polską manufakturę. Szyjemy skarpetki od 1998 roku.
  Projektowanie online
  Zaprojektuj swoje skarpety w prostym kreatorze – 100% online.

  Dla kogo jest Socks Factory?

  Zastanawiasz się dla kogo jest nasza oferta?
  Odpowiedź, jest oczywista i wręcz banalna -  DLA WSZYSTKICH!
  Skarpetki, które tworzymy są projektowane i produkowane z myślą o każdym użytkowniku. Realizujemy zamówienia od 50 par, dlatego też jesteśmy idealnym rozwiązaniem zarówno dla pojedynczej osoby chcącej zrobić grupie przyjaciół hurtowy prezent, jak i dla firm które chcą poprzez nasze skarpetki dumnie reklamować swoje logo. Coś dla siebie znajdą również kluby sportowe w ofercie skarpetek sportowych. A może po prostu masz ochotę pobawić się w projektanta i stworzyć coś wyjątkowego? Bez względu na cel zapraszamy do współpracy!Odpowiedź, jest oczywista i wręcz banalna -  DLA WSZYSTKICH!

  Jak wygląda współpraca
  z Socks Factory?

  Współpracę z nami możesz podjąć na kilka sposobów! Chętnie skonsultujemy z Tobą wszystkie wątpliwości czy zmiany. 
  Pierwszym sposobem jest zaprojektowanie skarpetek w naszym kreatorze, gdzie stworzysz własne projekty z uwzględnieniem koloru czy wielkości grafiki naniesionej na skarpetkę.
  Drugim sposobem jest skorzystanie z gotowych szablonów, które z łatwością możesz przesłać do nas, a nasi graficy ocenią czy spełnia on wszystkie normy produkcji.
  Trzecim sposobem na stworzenie swoich skarpetek jest zlecenie projektu nam.

  Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z nami?

  Jeśli oczekujesz wspaniałej jakości, wytrzymałości oraz kunsztu SocksFactory jest właśnie dla Ciebie. Tworzymy z pasją od wielu lat, zwracając szczególną uwagę na etap produkcji. Dodatkowo możesz liczyć na nasz zespół na każdym etapie swojej przygody z projektowaniem. Jesteśmy dla Ciebie i tworzymy dla Ciebie!
  Technologia Szycia
  Skarpetki są wykonane za pomocą specjalnego splotu bawełny, poliamidu oraz eslastanu, co daje wspaniała wytrzymałość oraz jakość produktu końcowego. Projekt przypomina piksele, a w końcowym etapie zatwierdzania wzoru pomoże Ci nasze studio Bit Map!
  Twój Projekt
  Podejmując współpracę z nami dajemy Ci wiele możliwości stworzenia swoich wymarzonych skarpetek. Możesz stworzyć swój unikalny projekt w naszym kreatorze, skorzystać z gotowych szablonów, które prześlesz nam do weryfikacji lub po prostu zlecić projekt nam.
  Kontrola Jakości
  Masz do dyspozycji Studio Bitmap dzięki, któremu zobaczysz z dużą dokładnością efekt końcowy  swojego projektu z możliwością przeglądania, edytowania oraz zatwierdzenia ostatecznego projektu.  
  Prototyp
  Po zaprojektowaniu swoich skarpetek w konfiguratorze lub korzystając z szablonów dajemy Ci możliwość zamówienia pary lub sztuki testowej aby ocenić efekty na żywo, przed złożeniem całościowego zamówienia.
  Realizacja
  Dostawa jest zawsze darmowa! Standardowa realizacja zamówienia to 14 dni roboczych. W przypadku chęci przyspieszenia realizacji do 8 dni, pobieramy dodatkową opłatę.
  Ludzie
  Nasz zespół tworzą świetni ludzie z pasją i profesjonalnym podejściem do każdego tematu. Odpisujemy na bieżąco i wspieramy Cię na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia!