Zamówienia już od 50 par
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
PL
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Żegluga Szczecińska zamówiła u nas tematyczne skarpety. Zobacz jakie!

25 maja, 2023
skarpetki-zegluga-szczecinska

Ich żywiołem jest woda, naszym – ziemia, bo to po niej stąpamy w skarpetach. Połączyliśmy jednak siły, aby stworzyć skarpetki z motywem żeglowania. Będąc na fali kreatywności zespół Żeglugi Szczecińskiej przygotował projekt idealny, a my wykonaliśmy go z największą starannością. Zobacz, jaki efekt udało nam się wspólnie wypracować!

Żegluga Szczecińska stale zachęca osoby z całej Polski (i nie tylko) do wodnej aktywności. Organizacja eventów, wypożyczanie motorówek oraz miejsc postojowych (między innymi przy nabrzeżach, bulwarach oraz w porcie jachtowym), to ich standardowe działania, z których możesz czerpać nie tylko latem. Styl skarpet, który zaprojektował zespół Żeglugi Szczecińskiej, musiał więc perfekcyjnie odzwierciedlać ich pasję. Czy się udało? Przekonaj się – zerknij poniżej!

Popłynęli z tym projektem. Sprawdź!

Czerwono-niebieska kolorystyka doskonale wpisała się w branding Żeglugi Szczecińskiej. A podobizna żeglarza u steru dodatkowo wzmocniła cały przekaz i uczyniła go bardzo prostym w odczycie. Patrząc na te skarpety od razu wiesz, co autor miał na myśli 😉 Co więcej, wyszyta od spodu data sprawia, że ta para skarpet zawsze będzie wzbudzać sentyment związany z jednym, określonym wydarzeniem, rokiem. To użytkowa pamiątka, która bez problemu trafi w gust obdarowanych. W końcu po wyjściu z wody skarpety niemal zawsze się przydają. 

Ich projekt i nasze wykonanie. Daliśmy radę! 

Design został w całości zaprojektowany przez zespół Żeglugi Szczecińskiej. A potem wkroczyliśmy my i zrobiliśmy to, na czym znamy się najlepiej. Uszyliśmy przedstawione w kreatorze skarpety. Przygotowaliśmy łącznie … par. Każda z nich powstała z naszej charakterystycznej, miękkiej bawełny z certyfikatem OEKO-TEX. I dlatego wierzymy, że wszystkie osoby obdarowane będą nosić swoje skarpetki przez lata. Albo przynajmniej do kolejnego eventu Żegluli Szczecińskiej w 2023 roku, jeśli ponownie zdecydują się na skarpetkowy podarunek i zaprojektują nową parę 😉  

PS Jeśli Ty także chcesz zamówić skarpety z okazji ważnego wydarzenia, na prezent lub jako gadżet reklamowy, to polecamy się – napisz do nas i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!