Zamówienia już od 50 par
Szyte w Polsce
Darmowa dostawa
PL
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Zrealizowaliśmy projekt z hukiem, czyli odpalaj.pl x Socks Factory

4 lipca, 2023

Jak tylko porozmawialiśmy o potencjalnej współpracy, to były fajerwerki. Od razu wiedzieliśmy, że chcemy realizować ten projekt. Mowa oczywiście o personalizowanych skarpetach dla odpalaj.pl – sklepu pirotechnicznego, słynącego ze świetnego, szerokiego asortymentu, w tym fajerwerków oczywiście. Zobacz, co dla nich uszyliśmy i dlaczego była to jedna z naszych najciekawszych współprac w 2022 roku. 

Wiesz, jak to jest, kiedy poznajesz kogoś i od razu iskrzy? My wiemy, bo mieliśmy przyjemność współpracować z odpalaj.pl, a co jak co – na iskrach to oni się znają. Wystarczyło, że zagłębiliśmy się w temat i natychmiast wiedzieliśmy, że chcemy go realizować. Wszystko za sprawą prostego, choć intrygującego designu skarpetek i ciekawej mechaniki marketingowej, która mocno nas zaskoczyła. Oczywiście pozytywnie! Przejdźmy więc do konkretów. Co zrobiliśmy dla odpalaj.pl i z jakim efektem? 

Bombowy projekt, czyli skąd wiedzieliśmy, że taka skarpeta to będzie rakieta

Na pierwszy rzut oka design tych skarpetek można uznać za banalnie prosty. No bomba i tyle. Ale że mamy już sporo doświadczenia, to wiedzieliśmy niemal natychmiast, jak ciekawie będą się prezentować na żywo. Intensywnie pomarańczowe, z motywem podpalonej bomby (podkreślonym w dodatku wizualnie na pięcie i na palcach) – takie minimalistycznie mocne projekty naprawdę dobrze się prezentują i przypadają do gustu kupującym. Z naszych obserwacji wynika, że największym powodzeniem cieszy się właśnie to, co kontrastowe. Im mocniejszy kontrast, tym budzący większe zainteresowanie. Ale na korzyść tego projektu przemówił nie tylko prosty, choć dobry design, lecz także mechanika marketingowa. Odpalaj.pl opracowało pewną prostą metodę na zwiększenie sprzedaży, która może zadziałać również w Twoim biznesie. Sprawdź, o co chodzi!

Ciekawe podejście do marketingu, czyli do zakupów odpalimy im tylko jedną skarpetę!

Zespół odpalaj.pl wpadł na pomysł łatwy w realizacji, choć przemyślany i sprytny biznesowo. Swoje bombowe skarpety postanowili rozłączyć i oferować pojedynczo, jako dodatek do zakupów za kwotę minimum 500 zł. Aby otrzymać drugą skarpetkę należało… podwoić kwotę swojego zamówienia. Proste, a jednak strategicznie rozpracowane, prawda? Patrząc na te skarpety niemal od razu wiadomo było, że część osób szybko skusi się na taką promocję. W końcu kto nie chciałby mieć pary rzucających się w oczy skarpet w BOMBY? Zdecydowanie przekonała nas ta mechanika akcji zaproponowana przez odpalaj.pl. Być może w Twoim biznesie również się sprawdzi? 

Zaprojektuj z nami swoje skarpetki

Dziękujemy zespołowi odpalaj.pl za udaną współpracę przy ich akcji promocyjnej! Jeśli Ty także chcesz przygotować personalizowane skarpety w ramach swoich działań marketingowych, sprzedażowych albo po prostu na prezent, to napisz do nas i sprawdź, co możemy wspólnie stworzyć. Realizujemy zamówienia już od 50 par, a każde z nich szyjemy z zastosowaniem prima certyfikowanej bawełny OEKO-TEX. Dowiedz się więcej  – porozmawiajmy 100% zdalnie lub przy gorącej kawie w naszym biurze. Zapraszamy!